תריסי גלילה – התריסים הנוחים שמשדרגים את איכות החיים

אחד מסוגי התריסים הנפוצים היום בכל בניין מגורים, בנייני משרדים ובתים פרטיים הם תריסי גלילה. לה הם תריסים שניתן לכוון במדויק את כמות האור הצל בלחיצת כפתור, אם באמצעות מתג חשמלי ואם באמצעות שלט רחוק. מדובר על תריסים חשמליים מסוג גלילה, שנאספים לתוך ארגז מיוחד הנמצא בקיר. זו הסיבה שעל מנת להתקין תריסים חשמליים, יש להתקינם בשלב הבנייה של הבית, המשרד או בנין המגורים. ישנם תריסים חשמליים בעלי מנגנוני פתיחה וסגירה עדינים, אשר מתאימים לכל החדרים וכן, הם קלים ופשוטים לשימוש הן לילדים והן למבוגרים.

מה הקריטריונים לבחירה נכונה של תריסי גלילה?

ישנם קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון, לפני שתרכשו תריסי גלילה. ראשית, יש לוודא כי התריסים החשמליים יתאימו למפתח שבו אתם מעוניינים להתקין את התריסים. קחו בחשבון את שיטת הפתיחה והסגירה המועדפת עליכם וכן, קחו בחשבון את התקציב שנמצא ברשותכם. יש לבחור תריס חשמלי נוח. יש  לבחון את המנוע החשמלי, היות וישנם מנועים זולים, אך הם עשויים לעלות לכם יותר בהמשך, למשל בקלקולים חוזרים. מנוע איכותי ומוכר שתקבלו עליו אחריות, יחזיק מעמד לשנים.

שמירה על פרטיות מוחלטת באמצעות תריסים חשמליים מסוג גלילה

תוכלו לשמור על פרטיותכם המלאה, באמצעות התקנת תריסי גלילה. תוכלו להסיט את התריס לחלוטין ולמנוע מעיניים סקרניות להציץ אל ביתכם או דירתכם. שימו לב, כי תריסים מסוג גלילה, ניתן למצוא או מאלומיניום או מעץ, כך שהתריסים יראו יוקרתיים ומראה ביתכם יהיה מיוחד יותר, אם בחרתם בתריסים חשמליים העשויים מעץ. אפשר למצוא תריסים מסוג גלילה שהם למעשה תריסי אור, כאשר הכוונה היא לפתיחה רחבה יותר של השלבים, מה שיחדיר אור טבעי רב יותר אל הבית .

שימו לב לתחזוקה הנכונה של תריסי הגלילה

יש להישמע להוראות המתקין, לאחר שהוא יתקין עבורכם חלונות עץ, היות ותחזוקה נכונה תשמור על תקינותם של התריסים לאורך זמן. חל איסור להוריד את תריס הגלילה, כאשר יש חפץ תחת התריס, מה שיגרום לתריס להתעקם או להיתקע. יש לנקות אחת לשבוע את תריסי הגלילה מאבק ולכלוך וכן, ניקיון תריסים חשמליים הוא פשוט וקל. יתרון נוסף בתריסים חשמליים הוא, שניתן לחבר אותם למערכת בית חכם, כך שתוכלו לתפעל אותם מכל מקום, באמצעות הטלפון החכם שלכם או המחשב הנייד.

Leave a Reply

Your email address will not be published.